V této kategorii:

Svatby a oslavy

Náš penzion je svou polohou jako stvořený pro pořádání svatební hostiny, oslav životního jubilea, třídních srazů a podobných společenských akcí. Malebné údolí Krušných hor, zajistí pro vaši akci soukromí a naladí klidnou a romantickou atmosféru. V našem areálu naleznete širokou škálu sportovních aktivit, které mohou zpestřit vaši oslavu.

Svatební hostina je velmi významná událost, vyžadující velké přípravy a starosti. Přenechte tyto starosti na nás, s přípravou svatební hostiny máme zkušenosti a jsme pro ni výborně vybaveni, uděláme maximum pro Vaši spokojenost. V restauraci s kapacitou až sedmdesát míst, vše připravíme dle Vašich představ. Zajistíme pro Vás hudební produkci, večerní raut, grilování selete i jiných specialit, vše se odvíjí od vašich přání. V letních měsících, je možné celou akci uspořádat v pronajatém svatebním stanu. Cena svatební hostiny je stavěna vždy na míru a odvíjí se od možností, náročnosti a přání zákazníka.

Významných událostí je v našem životě spousta a mnoho z nich si žádá oslavu. Ať už se jedná o oslavu životního jubilea, narození dítěte a nebo jen setkání s přáteli či rodinou, v našem penzionu Vás vždy rádi přivítáme a vše budeme směřovat k Vaší spokojenosti. Celý areál je Vám během akce plně k dispozici a věříme, že se u nás nudit nebudete, jsme také schopni zařídit mnoho společenských aktivit, které nejsou standartně v naší nabídce. Spokojený zákazník vždy byl, je a bude naší prioritou a váš úsměv na tváři při odjezdu, je tou největší odměnou za naši práci.

Příklad kalkulace svatební oslavy pro 50 osob 

 cena za jednotku cena celkem 
Ubytování se snídaní390 Kč/os.19 500 Kč
 Svatební obědové menu280 Kč /os.14 000 Kč
 Raut500 Kč /os.25 000 Kč 
 Grilování selete260 Kč/kg 7 800 Kč 
 Žívá hudba600 Kč/ hod 4 800 Kč 
 Reprodukovaná hudba 750 Kč/hod  6 000 Kč
Ohňostroj 7 minut7 000 Kč7 000 Kč
 

  *Jedná se pouze o příklad rozpočtu z konkrétní svatby, rozpočet lze upravit dle Vaších přání a možností. Ceny jsou uvedeny včetně všech poplatků, dekorace a DPH.


Online rezervace

nebo volejte: + 420 601 170 027

Aktuální počasí

Jáchymov


teplota °C
vlhkost %
vítr: