V této kategorii:

Penzion POD LANOVKOU - Areál rekreace a sportu - Jáchymov

Celoročně vás zveme do našeho penzionu umístěného v krásném prostředí českých Krušných hor poblíž Jáchymova. Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU se nachází v krásném, klidném přírodním prostředí na jižním úpatí Klínovce u břehu Klínoveckého potoka. Svou polohou a vybaveností je ideálním místem pro firemní akce, školy v přírodě, sportovní soustředění i individuální rodinnou dovolenou.

Ke spodní stanici lanovky, která vede na nejvyšší horu Krušných hor, je to pouhých 15 minut chůze a stejně daleko se projdete i do centra radonových lázní Jáchymov.

Oáza klidu, kde se nebudete nudit

Nabízíme vám prostory našeho rodinného penzionu pro firemní akce, školu v přírodě, soustředění, ozdravný pobyt nebo lyžařský výcvik. Náš penzion se nachází v krásné, nedotčené přírodě na břehu potoka Klínovce pod nejvyšší horou Krušných hor. Na horu Klínovec vás vyveze lanovka, která je od penzionu vzdálena pouhých 20 minut chůze. Příjemná procházka lesní cestou je i do centra radonových lázní Jáchymov. V našem útulném penzionu si užijete každý den v roce v kterémkoliv ročním období a to ať jste vášnivý lyžaři, houbaři, pěší turisté anebo milujete cyklistiku.

Pokoje

Penzion nabízí 4 pokoje se samostatným sociálním zařízením, 8 pokojů se společným sociálním zařízením (vždy dva pokoje sdílí WC a koupelnu v předsíni) . Celková kapacita penzionu je tak 42 lůžek ve dvanácti pokojích. Každý host má na pokoji k dispozici vlastní ručník a osušku, v koupelnách je k dispozici sprchový gel a mýdla.

Více o pokojích


Online rezervace

nebo volejte: + 420 601 170 027

Aktuální počasí

Jáchymov


teplota °C
vlhkost %
vítr: