Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov se nachází se v malebném údolí Krušných hor, severně od Karlových Varů. Díky léčivým učinkům radonové vody se zde výborně daří léčbě nemoci pohybového aparátu (artrózy, revma, Bechtěrevova choroba), různých poúrazových stavů nebo také nemocím nervového systému.

Lázně Jáchymov jsou jediné radonové lázně v České republice. Prameny obsahují nejvyšší množství léčebného radonu na 1 litr vody na celém světě. Je proslulé unikátní lázeňskou léčbou a také svou bohatou hornickou historií. Krásná krušnohorská krajina je vhodna pro pěší turistiku, cykloturistiku, pro náročné horské túry i pro výlety rodin s dětmi.

Jáchymovské léčebné procedury:

Radonové koupele působí proti stresu a blahodárně působí na celý organismus.

Rehabilitace
– léčebný tělocvik. Používá se pro zlepšení pohyblivosti a protažení těla.

Masáže
(masáže lávovými kameny, lymfatické masáže, ruční masáže) přináší uvolnění svalstva, zlepšení funkce lymfatického systému apod.

Vodoléčba
se používá k povzbuzení a uvolnění.

Akupunktura
je léčebná metoda, která patří do systému tradiční čínské medicíny. Brachyradiumterapie („Jáchymovské krabičky“) - tato evropská specialita je vhodná pro léčbu chronických bolestivých stavů pohybového aparátu, které nereagují na jiné běžné typy analgetické léčby. Terapie poskytuje pacientům mnohaměsíční úlevu od bolestí.

Online rezervace

nebo volejte: + 420 601 170 027

Aktuální počasí

Jáchymov


teplota °C
vlhkost %
vítr: