Firemní akce


 Využijte naší jedinečné nabídky a uspořádejte pro zaměstnance

VEČÍREK ALL INCLUSIVE!!

Dopřejte svým zaměstnancům, nebo obchodním partnerům setkání v neformálním rodinném prostředí, uspořádejte pro ně firemní večírek, kde se nikdo nebude muset ohlížet na stav své peněženky. Připravili jsme pro Vás tuto jedinečnou  nabídku, platnou pouze pro měsíce říjen a listopad, díky které získáte ubytování s plnou penzí a neomezenou konzumací vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů pro všechny své hosty. Cena této jedinečné nabídky je 650 Kč pro jednu osobu na jednu noc, minimální délka pobytu jsou dvě noci. Rádi pro Vás také zajistíme doprovodný program, při kterém budete mít celý náš areál plně k dispozici. Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit na naši e-mailové adrese info@podlanovkou.cz 


Náš penzion je výborným místem pro firemní setkání v neformálním a příjemném prostředí. Změna pracovního prostředí za příjemné krušnohorské umožní Vám a Vašim zaměstnancům spojit příjemné s užitečným.

Dopřejte svým zaměstnancům či partnerům vzájemné poznání také v „civilním" prostředí. Vedle restaurace s kapacitou 50 míst máme pro vás také prostor jídelny s 25-ti místy . V zimních či chladných dnech je oblíbeným místem příjemné posezení u baru s krbem. Venkovní posezení u grilu je možno uzpůsobit počtu hostů. Kromě náročných i nenáročných turistických tras Vám nabízíme řadu sportovních služeb jako je volejbal, nohejbal, tenis, minigolf, pétangue, zahradní šachy, stolní tenis nebo kulečník.

Pro milovníky stolních her je k dispozici prostor restaurace.

Relaxovat pak můžete v sauně a odpočinout v místnosti kde je whirpool pro dva spolu s dvěmi lehátky.

Po náročném dni pro Vás rádi připravíme grilování, zajistíme hudební produkci nebo objednáme služby maséra přímo v penzionu. Vzhledem k pozici našeho penzionu máte také možnost navštívit blízké relax centrum Agricola.

Na vaši žádost zajistíme také dataprojektor, promítací plátno, laserovou tužku, sadu fixů, LCD TV a DVD přehrávač. V budově penzionu je k dispozici wifi zdarma. Informujte nás o Vašich přáních a my Vás co nejdříve oslovíme s naší konkrétní cenovou nabídkou.

Online rezervace

nebo volejte: + 420 724 906 234

Aktuální počasí

Jáchymov


teplota °C
vlhkost %
vítr: