Aktivity a rekreace v okolí Jáchymova

Kromě všech aktivit, které můžete provozovat přímo v našem areálu (více informací zde) si můžete vybrat z pestré nabídky výletů v okolí Jáchymova a našeho penzionu.

Léto

V létě můžete vyrazit na některou z mnoha cyklistických stezek v okolí Jáchymova. Většina okruhů a stezek je spíše náročnějších, pokud tedy nejste zkušenější cyklisté, doporučujeme volit spíše kratší trasy nebo trasy s menším stoupáním.

Pro pěší turisty je v okolí mnoho zajímavých míst, stejně tak pro milovníky Nordic Walkingu je zde spousta ideálních tras. Region dále nabízí možnosti výletů autem nebo vlakem za zajímavostmi karlovarského kraje. Zajímavosti a památky našeho regionu naleznete zde.  Typy na konkrétní výlety Vám rádi poskytneme v našem penzionu, spousta typů je také k nahlédnutí na našich facebookových stránkách ---> typy na výlety

Zima

V okolí našeho penzionu naleznete celou řadu příležitostí k lyžování. Cca 1000 m nad penzionem je dolní stanice lanovky vedoucí na vrchol Klínovce. V Jáchymově naleznete 3 vleky vhodné pro začínající lyžaře. V dostupnosti několika kilometrů je celá řada dalších lyžařských areálů včetně německého Fichtelbergu.

Jednou z velkých výhod Krušných hor jsou velmi dobré ceny za lyžování a vysoká kvalita sjezdovek. Tímto jsme ideálním místem jak pro různá lyžařská soustředění a lyžařské výcviky, tak i individuální rodinnou dovolenou na lyžích pro zkušené i začínající lyžaře.

Celoročně

Celoročně se můžete těšit na čerstvý vzduch a absolutní klid, který Vám v dnešní době jistě prospěje. Další možnost zlepšit své zdraví a kondici nabízí nedaleké jáchymovské lázně - první radonové lázně na světě, jejichž služby můžete využívat i jako host našeho penzionu.

Online rezervace

nebo volejte: + 420 601 170 027

Aktuální počasí

Jáchymov


teplota °C
vlhkost %
vítr: